img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
ABS daviklio keitimas

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
TedH7

Žinutės: 49

Siųsti asmeninį pranešimą
2019-03-11 20:56 Atsakyti su citata

Labas!
Musu druskingu ziemu deka, musu masiniukai pagauna daug daug druskos ir laikui begant ir kazka keiciant atsiranda problemos, kad varztai tiesiog nebenori judet..
Man pats idomiausias ir aktualiausias klausimas del ABS daviklio, ar yra kam pavyke issimti savo ABS davikli, jo nesulauzant ir poto negreziant ir neardant "puse masinos"?Smile)) Kadangi neturiu galimybes kur pasikrapstyti, galvoju ar naudojant daug ivairiu skysciu, tepalu ir pan. padetu man istraukti ta pridziuvusi ABS davikli? gal kas turite patarimu ar pasiulymu kaip isimti ta davikli? darbas kartu labai lengvas ir kartu gali pasidaryti labai sunkus🙂

Dekui Jums! Smile

sharyto

Žinutės: 528

2019-03-12 07:49 Atsakyti su citata

patarimas nevargt, ten viduj ji sutraisko korozija , ar oksidacija , bet isimt ji graziai nera techniniu galimybiu jokiu, iskalus ji gabalais dar reikia grezt nes i ta skyle nieko neidesi naujo, metus laiko vazinejau ir kai teko keist davikli nors sutepiau ji vistiek isimt buvo ziauriai sunku, nors salidole skendo ir buvo isgrezta
deleted

Žinutės: 149

2019-03-21 00:01 Atsakyti su citata

man yra pavyke, Hondai buvo net 5 metai, o su honda kuriai 20 ir daugiau metu jokiu problemu, 2 varztus atsuki ir nuemi davikli su plokstele.
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.